top of page
príbeh svadobného fotenia

Svadobný príbeh

ALŽBETKA & PETER

AKO TO ZAČALO

Alžbetke a Petrovi som fotil ich prvé rande fotenie pred viac ako 6 rokmi. Vtedy by som si ani nepomyslel, že sa ocitnem pod Vršatcom a budem im fotiť svadbu. 

Svadobné portréty sme s Alžbetkou a Petrom fotili pod Vršateckým hradom. Zo svadby sme si vybehli fotiť netradične až pred západom slnka, takže už s plným bruchom a po prvom tanci. Väčšina párov chce mať fotenie svadobných portrétov vybavené ešte pred obradom, ale tajne si zo svadby odbehnúť pri západe slnka sa iste oplatí.

VEĽKÝ OKAMIH

Mám rád fotiť svadobné obrady v kostoloch. Niežeby tie na úrade boli horšie, ale z hľadiska fotografa ponúka kostol výhody ako viac detailov, viac možností zachytenia páru a hostí a samozrejme viac času. Cirkevný obrad Alžbetky a Petra som si náramne užil nie len pre spomínané výhody, ale aj pre atmosféru o ktorú sa postarala rodina a hostia.

Obrad bol krásny. Nie len miestom, ale aj ľuďmi. Zahviezdila aj hudobne nadaná Alžbetkina rodina, ktorá obrad doprevádzala s kapelou.

​PÁRTY MÔŽE ZAČAŤ

Každý priestor rozkvitne, keď sa v ňom koná svadba. Krásna výzdoba, dobrá nálada a párty môže začať.

S nástupom svadobnej hostiny nás ešte len čakalo to najkrajšie fotenie dňa. Do sály som prišiel ako prvý tak, ako aj na väčšine iných svadieb. Prečo to mám takto rád? Pretože stihnem zachytiť tú neporušenú svadobnú výzdobu, prestreté stoly, nepohnuté menovky. To všetko dotvára príbeh svadby, ktorý zachytávam na fotky.

bottom of page