top of page

Svadobné balíčky

untitled-191.jpg

Celodenné svadobné fotenie

Nafotím priebeh celého svadobného dňa od príprav do čepčenia alebo do 1:00. Svadobné portréty si nafotíme v deň vašej svadby

untitled-166.jpg
untitled-191.jpg

Svadobné fotenie MINI

Výborná voľba, ak máte komornú svadbu a želáte si nafotiť krásne svadobné portréty, obrad s gratuláciami, prípadne chvíľku zo svadobného posedenia.

Untitled-1059.jpg
untitled-176.jpg

Fotenie svadobných portrétov

Tento balíček je výbornou voľbou, ak si želáte nafotiť iba krásne svadobné portréty

untitled-243.jpg

 ~ Pozrite si vybrané ukážky mojej práce. ~

Klaudia & Patrik

Síce som a pôsobím v Trnave a okolí, no niekedy si za svadbou rád pocestujem. Aspoň trošku. Viac-menej rovinatú časť Slovenska som nachvíľku vymenil za lesné prostredie, ktoré svadobným fotkám dodáva naozaj peknú a kontrastnú atmosféru. 

Dominika & Vladimír

​Táto cesta stála za to. Dominika a Vladimír si vybrali nádherné miesto na portrétové fotenie. Spoločnosť nám robil ich štvornohý kamarát. Tento krásny pár je dôkazom toho, že fotenie svadobných portrétov v iný deň nie je žiadny problém a má obrovskú výhodu. Na fotenie si môžete vybrať miesto, kam by sme sa počas svadobného dňa nedostali.

Simonka & Vojtech

V objatí prírody. Simonka a Vojtech milujú prírodu. Preto naše portrétové fotenie smerovalo pod koruny stromov. Tentokrát sme si pre portrétové fotenie vybrali krásne a zároveň pohodlne dostupné okolie hradu Červený kameň. 

​Ďalšie ukážky svadobných fotení nájdete na sociálnych sieťach.

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page