top of page

Svadobné balíčky

untitled-191.jpg

Celodenné svadobné fotenie

Nafotím priebeh celého svadobného dňa od príprav do čepčenia alebo do 1:00. Svadobné portréty si nafotíme v deň vašej svadby

untitled-166.jpg
untitled-191.jpg

Svadobné fotenie MINI

Výborná voľba, ak máte komornú svadbu a želáte si nafotiť krásne svadobné portréty, obrad s gratuláciami, prípadne chvíľku zo svadobného posedenia.

Untitled-1059.jpg
untitled-176.jpg

Fotenie svadobných portrétov

Tento balíček je výbornou voľbou, ak si želáte nafotiť iba krásne svadobné portréty

untitled-243.jpg

 ~ Pozrite si vybrané ukážky mojej práce. ~

Alžbetka a Peter

Svadba v objatí prírody. Čo môže byť romantickejšie ako západ slnka v krásnom údolí. Som rád, že sme stihli zlatú hodinku.

Dominika a Matúš

Potulky po Trnave. Svadobné portréty v Trnave sú topka. Trnava ponúka krásne zákutia, staré uličky a historickú ale aj modernú časť (Nádvorie Trnava) a všetky tieto možnosti sme na fotenie aj využili.

Klaudia & Patrik

Síce som a pôsobím v Trnave a okolí, no niekedy si za svadbou rád pocestujem. Aspoň trošku. Viac-menej rovinatú časť Slovenska som nachvíľku vymenil za lesné prostredie, ktoré svadobným fotkám dodáva naozaj peknú a kontrastnú atmosféru. 

Dominika & Vladimír

​Táto cesta stála za to. Dominika a Vladimír si vybrali nádherné miesto na portrétové fotenie. Spoločnosť nám robil ich štvornohý kamarát. Tento krásny pár je dôkazom toho, že fotenie svadobných portrétov v iný deň nie je žiadny problém a má obrovskú výhodu. Na fotenie si môžete vybrať miesto, kam by sme sa počas svadobného dňa nedostali.