top of page

MôJ PRÍBEH 
FOTOGRAFA

Viem, ako sa človek cíti počas svojho svadobného dňa. Tiež som si prešiel týmito krásnymi chvíľami, a viem, že je náročné sústrediť sa na všetko to pekné okolo seba. Presne preto iste oceníte moju prácu. Mojou úlohou je zachytiť váš svadobný deň tak, aby ste si ho mohli užiť vždy nanovo a naplno. Som ďalším párom vašich očí, ktoré vám spätne vyrozprávajú príbeh jedného z najdôležitejších dní cez krásne svadobné fotografie.


Ako fotografa ma fascinuje to, že klientom môžem ponúknuť môj pohľad, ktorý ich môže ďalej inšprirovať. Preto okrem svadieb rád fotím rodinné, rande, fashion a v neposlednom rade aj produktové fotografie.

fotograf trnava
svadobny fotograf trnava

PREČO MÁM RÁD FOTENIE

Svadobné fotenie je pre mňa vždy novým príbehom. Aj keď sa môže navonok zdať, že všetky svadby sú si veľmi podobné, každá v sebe skrýva nové príbehy a zážitky. Vytvorme spolu z vašej svadby nezabudnuteľný zážitok. K fotografiám sa budete iste radi pravidelne vracať.

Produktové fotenie alebo aj business fotenie je veľmi obľúbené hlavne pri tvorbe online marketingu. Na tomto fotení ma baví to, že svojou víziou môžem prispievať k rastu malých alebo aj veľkých podnikateľov a tým pomáhať napĺňať ich sny.

Môže TO BYŤ
ZAČIATOK NAŠEJ 
SKVELEJ SPOLUPRÁCE

fotograf na svadbu Trnava
bottom of page